IDCS7328ER220M
Prezentarea produsului
Număr parc: IDCS7328ER220M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 3.1A 59 MOHM SMD
Foi de date: IDCS7328ER220M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IDCS7328ER220M
Număr parc IDCS7328ER220M Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 22UH 3.1A 59 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102990 pcs Fișa cu date IDCS7328ER220M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
ecranare Shielded Serie IDCS-7328
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 22µH Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 22µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 59 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 59 mOhm Max Ratingul curent 3.1A
Curent - saturație 6A