IDCS5020ER6R8M
Prezentarea produsului
Număr parc: IDCS5020ER6R8M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 2.2A 75 MOHM SMD
Foi de date: IDCS5020ER6R8M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IDCS5020ER6R8M
Număr parc IDCS5020ER6R8M Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 6.8UH 2.2A 75 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100993 pcs Fișa cu date IDCS5020ER6R8M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
ecranare Shielded Serie IDCS-5020
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 6.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.200" (5.08mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 75 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 75 mOhm Max Ratingul curent 2.2A
Curent - saturație 2.8A