IDCS2512ER222M
Prezentarea produsului
Număr parc: IDCS2512ER222M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM
Foi de date: IDCS2512ER222M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDCS2512ER222M
Număr parc IDCS2512ER222M Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 167972 pcs Fișa cu date IDCS2512ER222M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 2.2mH Înălțime - așezată (Max) 0.115" (2.92mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.2mH Shielded Inductor 100mA 8.5 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 8.5 Ohm Max Ratingul curent 100mA