IDCS2512ER152M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDCS2512ER152M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 1.5MH 120MA 4.2 OHM
Foi de date: IDCS2512ER152M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IDCS2512ER152M
Număr parc IDCS2512ER152M Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 1.5MH 120MA 4.2 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 160566 pcs Fișa cu date IDCS2512ER152M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
ecranare Shielded Serie IDCS-2512
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1.5mH Înălțime - așezată (Max) 0.115" (2.92mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1.5mH Shielded Inductor 120mA 4.2 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 4.2 Ohm Max Ratingul curent 120mA