IDCP3020ER151M
Prezentarea produsului
Număr parc: IDCP3020ER151M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 580MA 640 MOHM
Foi de date: IDCP3020ER151M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IDCP3020ER151M
Număr parc IDCP3020ER151M Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 150UH 580MA 640 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 274095 pcs Fișa cu date IDCP3020ER151M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie IDCP-3020
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 150µH Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 150µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 640 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 640 mOhm Max Ratingul curent 580mA