IDCP2218ER680M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDCP2218ER680M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM
Foi de date: IDCP2218ER680M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IDCP2218ER680M
Număr parc IDCP2218ER680M Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 255638 pcs Fișa cu date IDCP2218ER680M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
ecranare Unshielded Serie IDCP-2218
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 68µH Înălțime - așezată (Max) 0.177" (4.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 68µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 460 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 460 mOhm Max Ratingul curent 610mA