CW010120R0JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW010120R0JS73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW010120R0JS73
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 120 OHM 13W 5% AXIAL
Foi de date: CW010120R0JS73.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CW010120R0JS73
Număr parc CW010120R0JS73 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 120 OHM 13W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 131669 pcs Fișa cu date CW010120R0JS73.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serie CW Rezistenţă 120 Ohms
Putere (Wați) 13W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CWE-120TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 120 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound