CW010120R0JS67
Dale / VishayDale / Vishay
CW010120R0JS67 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW010120R0JS67
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 120 OHM 13W 5% AXIAL
Foi de date: CW010120R0JS67.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CW010120R0JS67
Număr parc CW010120R0JS67 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 120 OHM 13W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72808 pcs Fișa cu date CW010120R0JS67.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serie CW Rezistenţă 120 Ohms
Putere (Wați) 13W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 120 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Compoziţie Wirewound