CSC09A014K70GEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A014K70GEK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC09A014K70GEK
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP
Foi de date: CSC09A014K70GEK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSC09A014K70GEK
Număr parc CSC09A014K70GEK Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61652 pcs Fișa cu date CSC09A014K70GEK.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 9-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 200mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 9-SIP Alte nume CSC4.7KW
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 9 Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm) descriere detaliata 4.7k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP