CSC09A0147K0GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A0147K0GPA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC09A0147K0GPA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SIP
Foi de date: CSC09A0147K0GPA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSC09A0147K0GPA
Număr parc CSC09A0147K0GPA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 87988 pcs Fișa cu date CSC09A0147K0GPA.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 9-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47k
Putere pe element 200mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 9-SIP Alte nume CSC09A0147K0GPA-ND
CSC47KX
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 9 Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm) descriere detaliata 47k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP