CRCW1206348KFKTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206348KFKTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW1206348KFKTA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 348K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: CRCW1206348KFKTA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW1206348KFKTA
Număr parc CRCW1206348KFKTA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 348K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4691693 pcs Fișa cu date CRCW1206348KFKTA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie CRCW Rezistenţă 348 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume CRCW1206 100 348K 1% RT1
CRCW12063483FRT1
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 348 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film