CRCW1206348KFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206348KFKEAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW1206348KFKEAC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 348K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: CRCW1206348KFKEAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW1206348KFKEAC
Număr parc CRCW1206348KFKEAC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 348K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14805182 pcs Fișa cu date CRCW1206348KFKEAC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 348 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 348 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW1206340RFKEBC
CRCW1206340RFKEBC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 340 OHM 1% 1/4W 1206
In stoc: 11394398 pcs
Descarca: CRCW1206340RFKEBC.pdf
RFQ
CRCW1206348KFKEA
CRCW1206348KFKEA
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 348K OHM 1% 1/4W 1206