CRCW04023K83FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K83FKEDC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW04023K83FKEDC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.83K OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: CRCW04023K83FKEDC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
60000 pcs
100000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW04023K83FKEDC
Număr parc CRCW04023K83FKEDC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.83K OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36217669 pcs Fișa cu date CRCW04023K83FKEDC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 3.83 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 541-4945-2
CRCW04023K83FKEDC-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 3.83 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film