CRCW04023K74FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K74FKEDHP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW04023K74FKEDHP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 3.74K OHM 1% 1/5W 0402
Foi de date: CRCW04023K74FKEDHP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW04023K74FKEDHP
Număr parc CRCW04023K74FKEDHP Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 3.74K OHM 1% 1/5W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6070053 pcs Fișa cu date CRCW04023K74FKEDHP.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW-HP Rezistenţă 3.74 kOhms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 3.74 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film