CRCW010010R0JREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW010010R0JREL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW010010R0JREL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 10 OHM 5% 1/32W 01005
Foi de date: CRCW010010R0JREL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW010010R0JREL
Număr parc CRCW010010R0JREL Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 10 OHM 5% 1/32W 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5056624 pcs Fișa cu date CRCW010010R0JREL.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 01005 Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serie CRCW Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 0.03W, 1/32W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 01005 (0402 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.006" (0.15mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film