CRCW010010K0FREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW010010K0FREL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW010010K0FREL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 10K OHM 1% 1/32W 01005
Foi de date: CRCW010010K0FREL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW010010K0FREL
Număr parc CRCW010010K0FREL Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 10K OHM 1% 1/32W 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2909793 pcs Fișa cu date CRCW010010K0FREL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1005 Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serie CRCW Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 0.03W, 1/32W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 01005 (0402 Metric) Alte nume 541-4275-2
CRCW010010K0FREL-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.006" (0.15mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film