CPWN05R5600JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN05R5600JB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPWN05R5600JB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.56 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: CPWN05R5600JB14.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPWN05R5600JB14
Număr parc CPWN05R5600JB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.56 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9568 pcs Fișa cu date CPWN05R5600JB14.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serie CPWN Rezistenţă 560 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 560 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound