CPWN0525R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN0525R00JB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPWN0525R00JB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 25 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: CPWN0525R00JB14.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPWN0525R00JB14
Număr parc CPWN0525R00JB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 25 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8561 pcs Fișa cu date CPWN0525R00JB14.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serie CPWN Rezistenţă 25 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 25 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound