LWB60-48-24
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LWB60-48-24
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-24V 60W
Foi de date: LWB60-48-24.pdf
Starea stocului 502 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 502 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LWB60-48-24
Număr parc LWB60-48-24 Producător Daburn
Descriere DC DC CONVERTER +/-24V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 502 pcs Fișa cu date LWB60-48-24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -24V Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie LWB60 Putere (Wați) 60W
Pachet / Caz 6-DIP Module Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 91%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 1.25A, 1.25A 18V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 1.25A, 1.25A