LWB60-24S15
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LWB60-24S15
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 60W
Foi de date: LWB60-24S15.pdf
Starea stocului 461 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 461 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LWB60-24S15
Număr parc LWB60-24S15 Producător Daburn
Descriere DC DC CONVERTER 15V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 461 pcs Fișa cu date LWB60-24S15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie LWB60 Putere (Wați) 60W
Pachet / Caz 6-DIP Module Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 92%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 4A