DTS24F21-16HD
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24F21-16HD
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: DTS24F21-16HD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 964 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS24F21-16HD
Număr parc DTS24F21-16HD Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 964 pcs Fișa cu date DTS24F21-16HD.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS24F21-16HD
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Codul producătorului DTS24F21-16HD Diametru mare furnizat 21-16
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 13A