DTS24F21-16HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24F21-16HA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: DTS24F21-16HA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS24F21-16HA
Număr parc DTS24F21-16HA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1006 pcs Fișa cu date DTS24F21-16HA.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS24F21-16HA
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Codul producătorului DTS24F21-16HA Diametru mare furnizat 21-16
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 13A