DTS20W21-41HN
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20W21-41HN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DTS20W21-41HN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DTS20W21-41HN
Număr parc DTS20W21-41HN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1095 pcs Fișa cu date DTS20W21-41HN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20W21-41HN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20W21-41HN Diametru mare furnizat 21-41
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A