DTS20W21-41HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20W21-41HE
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DTS20W21-41HE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 967 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS20W21-41HE
Număr parc DTS20W21-41HE Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 967 pcs Fișa cu date DTS20W21-41HE.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20W21-41HE
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20W21-41HE Diametru mare furnizat 21-41
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A