DTS20F15-19HD
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20F15-19HD
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DTS20F15-19HD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DTS20F15-19HD
Număr parc DTS20F15-19HD Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1306 pcs Fișa cu date DTS20F15-19HD.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20F15-19HD
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20F15-19HD Diametru mare furnizat 15-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact D
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DTS20F15-19HA
DTS20F15-19HA
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS