DTS20F15-19HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20F15-19HA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DTS20F15-19HA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS20F15-19HA
Număr parc DTS20F15-19HA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1060 pcs Fișa cu date DTS20F15-19HA.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20F15-19HA
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20F15-19HA Diametru mare furnizat 15-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A