CTB16-1200C
CrydomCrydom
Crydom
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CTB16-1200C
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului TRIAC 1.2KV 16A TO220AB
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile CTB16-1200C
Număr parc CTB16-1200C Producător Crydom
Descriere TRIAC 1.2KV 16A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6571 pcs Fișa cu date
Tensiune - Stare Off 1.2kV Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata TRIAC Standard 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 16A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A Curent - Țineți (Ih) (Max) 25mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 25mA configurație Single