CTB16-1200BW
CrydomCrydom
Crydom
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CTB16-1200BW
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile CTB16-1200BW
Număr parc CTB16-1200BW Producător Crydom
cantitate valabila 5735 pcs Fișa cu date
Tensiune - Stare Off 1.2kV Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume CC1455
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 16A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA