PLA600F-15
CoselCosel
PLA600F-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA600F-15
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 600W
Foi de date: PLA600F-15.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 616 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLA600F-15
Număr parc PLA600F-15 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 616 pcs Fișa cu date PLA600F-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serie PLA Putere (Wați) 600W
Alte nume 1776-1555 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Universal Input Eficienţă 84%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 40A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PLA600F-24
PLA600F-24
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 600W
In stoc: 688 pcs
Descarca: PLA600F-24.pdf
RFQ
PLA6
PLA6
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAPACITOR CAP UP WIRE
In stoc: 23902 pcs
Descarca: PLA6.pdf
RFQ
PLA600F-15-G
PLA600F-15-G
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 493 pcs
Descarca: PLA600F-15-G.pdf
PLA600F-12-C
PLA600F-12-C
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 541 pcs
Descarca: PLA600F-12-C.pdf
PLA600F-24-C
PLA600F-24-C
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 485 pcs
Descarca: PLA600F-24-C.pdf
PLA600F-15-V
PLA600F-15-V
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 560 pcs
Descarca: PLA600F-15-V.pdf
PLA600F-12-G
PLA600F-12-G
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 567 pcs
Descarca: PLA600F-12-G.pdf
PLA600F-12-U
PLA600F-12-U
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 583 pcs
Descarca: PLA600F-12-U.pdf
PLA600F-15-U
PLA600F-15-U
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 507 pcs
Descarca: PLA600F-15-U.pdf
PLA600F-12-V
PLA600F-12-V
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 486 pcs
Descarca: PLA600F-12-V.pdf
PLA600F-15-C
PLA600F-15-C
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 537 pcs
Descarca: PLA600F-15-C.pdf
PLA600F-12
PLA600F-12
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 600W
In stoc: 561 pcs
Descarca: PLA600F-12.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW