PLA600F-15-V
CoselCosel
PLA600F-15-V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA600F-15-V
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V
Foi de date: PLA600F-15-V.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 560 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLA600F-15-V
Număr parc PLA600F-15-V Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 560 pcs Fișa cu date PLA600F-15-V.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serie PL Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 84% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 40A Aprobări CE, cURus, TUV