PBA300F-3R3
CoselCosel
PBA300F-3R3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA300F-3R3
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: 1.PBA300F-3R3.pdf2.PBA300F-3R3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 269 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 269 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA300F-3R3
Număr parc PBA300F-3R3 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 269 pcs Fișa cu date 1.PBA300F-3R3.pdf2.PBA300F-3R3.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Serie PB Alte nume 1776-2548
PBA300F-3R3-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 71%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 60A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA300F-36-N1
PBA300F-36-N1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 239 pcs
Descarca: PBA300F-36-N1.pdf
RFQ
PBA300F-36-GF4
PBA300F-36-GF4
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 274 pcs
Descarca: PBA300F-36-GF4.pdf
RFQ
PBA300F-3R3-F3
PBA300F-3R3-F3
Descriere: AC/DC CONVERTER 3.3V
In stoc: 264 pcs
Descarca: PBA300F-3R3-F3.pdf
PBA300F-3R3-CF3
PBA300F-3R3-CF3
In stoc: 283 pcs
Descarca: PBA300F-3R3-CF3.pdf
PBA300F-3R3-C
PBA300F-3R3-C
In stoc: 258 pcs
Descarca: PBA300F-3R3-C.pdf
PBA300F-36-F4
PBA300F-36-F4
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 284 pcs
Descarca: PBA300F-36-F4.pdf
PBA300F-3R3-F4
PBA300F-3R3-F4
In stoc: 296 pcs
Descarca: PBA300F-3R3-F4.pdf
PBA300F-36-UF4
PBA300F-36-UF4
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 260 pcs
Descarca: PBA300F-36-UF4.pdf
PBA300F-36-U
PBA300F-36-U
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 262 pcs
Descarca: PBA300F-36-U.pdf
PBA300F-3R3-CF4
PBA300F-3R3-CF4
In stoc: 246 pcs
Descarca: PBA300F-3R3-CF4.pdf
PBA300F-3R3-G
PBA300F-3R3-G
In stoc: 275 pcs
Descarca: PBA300F-3R3-G.pdf
PBA300F-36-G
PBA300F-36-G
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 268 pcs
Descarca: PBA300F-36-G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW