PBA300F-36-GF4
CoselCosel
PBA300F-36-GF4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA300F-36-GF4
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: PBA300F-36-GF4.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 274 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA300F-36-GF4
Număr parc PBA300F-36-GF4 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 274 pcs Fișa cu date PBA300F-36-GF4.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)
Serie PB Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 84% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 9A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 9A Aprobări CE, cURus, TUV