PBA15F-24-CJN
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA15F-24-CJN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V
Foi de date: PBA15F-24-CJN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PBA15F-24-CJN
Număr parc PBA15F-24-CJN Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1532 pcs Fișa cu date PBA15F-24-CJN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 78% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 700mA Aprobări CE, cURus, TUV