PBA15F-15-V
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA15F-15-V
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V
Foi de date: PBA15F-15-V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PBA15F-15-V
Număr parc PBA15F-15-V Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1751 pcs Fișa cu date PBA15F-15-V.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serie PB Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 80% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PBA15F-15-J
PBA15F-15-J
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 2249 pcs
Descarca: PBA15F-15-J.pdf
RFQ
PBA15F-24-CN
PBA15F-24-CN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
In stoc: 1427 pcs
Descarca: PBA15F-24-CN.pdf
RFQ
PBA15F-15-VN
PBA15F-15-VN
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V