LFA150F-15
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA150F-15
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V
Foi de date: 1.LFA150F-15.pdf2.LFA150F-15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFA150F-15
Număr parc LFA150F-15 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1236 pcs Fișa cu date 1.LFA150F-15.pdf2.LFA150F-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serie LF Alte nume 1776-2396
LFA150F-15-ND
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 86.5%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 10A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA150F-15-CGR
LFA150F-15-CGR
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V