LFA150F-15-C
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFA150F-15-C
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V
Foi de date: 1.LFA150F-15-C.pdf2.LFA150F-15-C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LFA150F-15-C
Număr parc LFA150F-15-C Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1082 pcs Fișa cu date 1.LFA150F-15-C.pdf2.LFA150F-15-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serie LF Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 86.5% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFA150F-15-CJ1
LFA150F-15-CJ1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 860 pcs
Descarca: LFA150F-15-CJ1.pdf
RFQ
LFA150F-12-Y
LFA150F-12-Y
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 965 pcs
Descarca: LFA150F-12-Y.pdf
RFQ
LFA150F-12-SRY
LFA150F-12-SRY
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 915 pcs
Descarca: LFA150F-12-SRY.pdf
LFA150F-15-CGY
LFA150F-15-CGY
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 1079 pcs
Descarca: LFA150F-15-CGY.pdf
LFA150F-12-SR2
LFA150F-12-SR2
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 1105 pcs
Descarca: LFA150F-12-SR2.pdf
LFA150F-12-SR2Y
LFA150F-12-SR2Y
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
In stoc: 919 pcs
Descarca: LFA150F-12-SR2Y.pdf
LFA150F-15-CG
LFA150F-15-CG
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA150F-15-CG.pdf
LFA150F-15-CGJ1
LFA150F-15-CGJ1
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 956 pcs
Descarca: LFA150F-15-CGJ1.pdf
LFA150F-15-CGR
LFA150F-15-CGR
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA150F-15-CGR.pdf
LFA150F-15-CGR2
LFA150F-15-CGR2
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
In stoc: 973 pcs
Descarca: LFA150F-15-CGR2.pdf
LFA150F-12-SY
LFA150F-12-SY
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V
Descarca: LFA150F-12-SY.pdf
LFA150F-15
LFA150F-15
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Descarca: LFA150F-15.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW