LEP150F-36-R
CoselCosel
LEP150F-36-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEP150F-36-R
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: LEP150F-36-R.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 742 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEP150F-36-R
Număr parc LEP150F-36-R Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 742 pcs Fișa cu date LEP150F-36-R.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serie LEP Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 86% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 4.2A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LEP150F-36-SN
LEP150F-36-SN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 854 pcs
Descarca: LEP150F-36-SN.pdf
RFQ
LEP150F-36-D39
LEP150F-36-D39
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V
In stoc: 811 pcs
Descarca: LEP150F-36-D39.pdf
RFQ
LEP150F-36-RT
LEP150F-36-RT
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V