LEP150F-36-GT
CoselCosel
LEP150F-36-GT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEP150F-36-GT
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V
Foi de date: LEP150F-36-GT.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 814 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEP150F-36-GT
Număr parc LEP150F-36-GT Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 814 pcs Fișa cu date LEP150F-36-GT.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serie LEP Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 86% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 4.2A Aprobări CE, cURus, TUV