LEB225F-0524-SN
CoselCosel
LEB225F-0524-SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEB225F-0524-SN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Foi de date: 1.LEB225F-0524-SN.pdf2.LEB225F-0524-SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 440 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 440 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEB225F-0524-SN
Număr parc LEB225F-0524-SN Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 440 pcs Fișa cu date 1.LEB225F-0524-SN.pdf2.LEB225F-0524-SN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 24V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serie LEB Putere (Wați) 225W
Alte nume 1776-1286 Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici DC Input Capable, Universal Input Eficienţă 83%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 9A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 5A, 9A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LEB225F-0524-R
LEB225F-0524-R
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 24V
In stoc: 428 pcs
Descarca: LEB225F-0524-R.pdf
RFQ
LEB225F-0524-S
LEB225F-0524-S
Producători: Cosel
In stoc: 477 pcs
Descarca: LEB225F-0524-S.pdf
RFQ
LEB225F-0524-SNR
LEB225F-0524-SNR
In stoc: 457 pcs
Descarca: LEB225F-0524-SNR.pdf
LEB225F-0524-RY
LEB225F-0524-RY
In stoc: 469 pcs
Descarca: LEB225F-0524-RY.pdf
LEB225F-0524-GR
LEB225F-0524-GR
In stoc: 523 pcs
Descarca: LEB225F-0524-GR.pdf
LEB225F-0524-SNG
LEB225F-0524-SNG
In stoc: 517 pcs
Descarca: LEB225F-0524-SNG.pdf
LEB225F-0524-SNT
LEB225F-0524-SNT
In stoc: 418 pcs
Descarca: LEB225F-0524-SNT.pdf
LEB225F-0524-RU
LEB225F-0524-RU
In stoc: 464 pcs
Descarca: LEB225F-0524-RU.pdf
LEB225F-0524-SNGT
LEB225F-0524-SNGT
In stoc: 517 pcs
Descarca: LEB225F-0524-SNGT.pdf
LEB225F-0524-SNRT
LEB225F-0524-SNRT
In stoc: 516 pcs
Descarca: LEB225F-0524-SNRT.pdf
LEB225F-0524-SNC
LEB225F-0524-SNC
In stoc: 400 pcs
Descarca: LEB225F-0524-SNC.pdf
LEB225F-0524-GY
LEB225F-0524-GY
In stoc: 472 pcs
Descarca: LEB225F-0524-GY.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW