LEB225F-0524-S
CoselCosel
LEB225F-0524-S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEB225F-0524-S
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 24V
Foi de date: 1.LEB225F-0524-S.pdf2.LEB225F-0524-S.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 477 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 477 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEB225F-0524-S
Număr parc LEB225F-0524-S Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 477 pcs Fișa cu date 1.LEB225F-0524-S.pdf2.LEB225F-0524-S.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 24V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Serie LEB Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Eficienţă 83% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 14A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 5A, 14A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LEB225F-0524-SN
LEB225F-0524-SN
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W