CES48150-4-N
CoselCosel
CES48150-4-N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CES48150-4-N
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V
Foi de date: CES48150-4-N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CES48150-4-N
Număr parc CES48150-4-N Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1043 pcs Fișa cu date CES48150-4-N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 40V
Tensiune - Intrare (Max) 60V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serie CES Putere (Wați) 60W
Pachet / Caz 8-DIP Module Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă 91% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 40V - 60V Input
Curent - Ieșire (Max) 4A Aplicații ITE (Commercial)