CES48120-7P-B
CoselCosel
CES48120-7P-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CES48120-7P-B
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V
Foi de date: CES48120-7P-B.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 686 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CES48120-7P-B
Număr parc CES48120-7P-B Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 686 pcs Fișa cu date CES48120-7P-B.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 36V
Tensiune - Intrare (Max) 76V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serie CES Putere (Wați) 84W
Pachet / Caz 8-DIP Module Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă - descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 7A 36V - 76V Input
Curent - Ieșire (Max) 7A Aplicații ITE (Commercial)