ADA750F-48-TU
CoselCosel
ADA750F-48-TU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA750F-48-TU
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 432W
Foi de date: ADA750F-48-TU.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 191 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 191 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA750F-48-TU
Număr parc ADA750F-48-TU Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 432W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191 pcs Fișa cu date ADA750F-48-TU.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 432W (744W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 89% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 9A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 9A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ADA750F-48-T
ADA750F-48-T
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 432W