ADA750F-48-T
CoselCosel
ADA750F-48-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA750F-48-T
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 432W
Foi de date: ADA750F-48-T.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 194 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 194 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA750F-48-T
Număr parc ADA750F-48-T Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 432W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 194 pcs Fișa cu date ADA750F-48-T.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 432W (744W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 89% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 9A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 9A Aprobări CE, cURus, TUV