ADA750F-36
CoselCosel
ADA750F-36 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA750F-36
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V 450W
Foi de date: ADA750F-36.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 176 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 176 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA750F-36
Număr parc ADA750F-36 Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V 450W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 176 pcs Fișa cu date ADA750F-36.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 450W (738W Forced Air)
Alte nume 1776-1123 Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Eficienţă 89%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 12.5A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ADA750F-30-RW
ADA750F-30-RW
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 30V 450W
In stoc: 205 pcs
Descarca: ADA750F-30-RW.pdf
RFQ
ADA750F-30-TU
ADA750F-30-TU
Producători: Cosel
In stoc: 223 pcs
Descarca: ADA750F-30-TU.pdf
RFQ
ADA750F-36-CW
ADA750F-36-CW
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V 450W
In stoc: 176 pcs
Descarca: ADA750F-36-CW.pdf
ADA750F-36-C
ADA750F-36-C
In stoc: 197 pcs
Descarca: ADA750F-36-C.pdf
ADA750F-30-U
ADA750F-30-U
In stoc: 197 pcs
Descarca: ADA750F-30-U.pdf
ADA750F-36-CN1
ADA750F-36-CN1
In stoc: 193 pcs
Descarca: ADA750F-36-CN1.pdf
ADA750F-36-CT
ADA750F-36-CT
In stoc: 209 pcs
Descarca: ADA750F-36-CT.pdf
ADA750F-30-WD32
ADA750F-30-WD32
In stoc: 230 pcs
Descarca: ADA750F-30-WD32.pdf
ADA750F-36-F
ADA750F-36-F
In stoc: 158 pcs
Descarca: ADA750F-36-F.pdf
ADA750F-30-W
ADA750F-30-W
In stoc: 214 pcs
Descarca: ADA750F-30-W.pdf
ADA750F-30-T
ADA750F-30-T
In stoc: 220 pcs
Descarca: ADA750F-30-T.pdf
ADA750F-36-E
ADA750F-36-E
In stoc: 212 pcs
Descarca: ADA750F-36-E.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW