ADA750F-36-C
CoselCosel
ADA750F-36-C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA750F-36-C
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V 450W
Foi de date: ADA750F-36-C.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 197 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 197 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA750F-36-C
Număr parc ADA750F-36-C Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V 450W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197 pcs Fișa cu date ADA750F-36-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 450W (738W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 89% descriere detaliata Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 36V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Aprobări CE, cURus, TUV