WMF2S47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF2S47K-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WMF2S47K-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL
Foi de date: WMF2S47K-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WMF2S47K-F
Număr parc WMF2S47K-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.047UF 250VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48926 pcs Fișa cu date WMF2S47K-F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.295" Dia x 0.811" L (7.50mm x 20.60mm) Serie WMF
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 338-4191
WMF2S47K-F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 125V 250V Polyester Axial capacitanță 0.047µF