WMF2S15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF2S15K-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WMF2S15K-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL
Foi de date: WMF2S15K-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WMF2S15K-F
Număr parc WMF2S15K-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4292 pcs Fișa cu date WMF2S15K-F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.264" Dia x 0.563" L (6.70mm x 14.30mm) Serie WMF
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester descriere detaliata 0.015µF Film Capacitor 125V 250V Polyester Axial
capacitanță 0.015µF Aplicații General Purpose