MPXQP68K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPXQP68K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD
Foi de date: MPXQP68K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MPXQP68K
Număr parc MPXQP68K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4483 pcs Fișa cu date MPXQP68K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Serie MPX
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.807" (20.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.68µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.68µF Aplicații EMI, RFI Suppression