MPXQP15K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPXQP15K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 10% 275VAC RAD
Foi de date: MPXQP15K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MPXQP15K
Număr parc MPXQP15K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.15UF 10% 275VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3919 pcs Fișa cu date MPXQP15K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serie MPX
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.15µF Aplicații EMI, RFI Suppression